Tradičný jarmočný stolnotenisový turnaj - článok

Dňa 24.6.2023 sa v športovej hale Relax v Seredi uskutočnil Tradičný jarmočný stolnotenisový turnaj. Hlavným organizátorom podujatia bol stolnotenisový klub STK Mladosť Sereď v spolupráci s mestom Sereď a prevádzkovateľmi športovej haly Relax. Turnaja sa zúčastnilo približne 40 súťažiacich, a to od neregistrovaných hráčov, až po aktívne hrajúcich hráčov do tretej ligy. Hráči prišli s rôznych krajov Slovenska, konkrétne z Trenčianskeho kraja, Trnavského, Nitrianskeho a Bratislavského kraja. Hra sa niesla v duchu „fér play“, avšak ako to bývalo aj po minulé roky, víťaz mohol byť iba jeden. V hlavnej kategórii dvojhier obhájil minuloročné víťazstvo Martin Gálik z Močenka. V kategórii štvorhra sa na prvom mieste umiestnili hráči Juraj Marcinkech z Paty a Róbert Andódi, ktorý taktiež aktívne hráva za Patu. Zaujímavosťou je, že Juraj Marcinkech sa aj minulý rok umiestnil na prvom mieste v kategórii štvorhier, avšak s iným spoluhráčom. Všetci zúčastnení hráči boli podľa ich slov nadmieru spokojní, zahrali si kvalitný stolný tenis, vychutnali si dobré pivo a užili si Jarmok organizovaný mestom Sereď.